Musical ,,Życie Maryi” to wspólne dzieło ewangelizacyjne Wspólnoty Guadalupe
i Najświętszego Imienia Jezus oraz Akademii Młodzieżowej FSD. W sposób szczególny przybliża ono życie Maryi i Jezusa. Dzieje się to za sprawą pięknej oprawy muzycznej, uwielbieniowych pieśni, modlitewnych tańców Izraela, gry aktorskiej oraz wyjątkowej scenografii.


Premiera musicalu ,, Życie Maryi” odbyła się w grudniu w 2014 roku w Amfiteatrze na Poczekajce. Z uwagi na ogromne zainteresowanie w kolejnym roku został on wystawiony czterokrotnie. Musical był przedstawiony nie tylko w Lublinie ale także w Kazimierzu Dolnym, dwukrotnie w Radzyniu Podlaskim. W najbliższym czasie będzie można go zobaczyć w Toruniu, Wrocławiu oraz Londynie.


Nasza Wspólnota w musicalu ,,Życie Maryi” zajęła się oprawą taneczną. Choreografię przygotowali członkowie Diakoni Tańca. Scenografia została wykonana przez Diakonię Pisania
i Adoracji Ikon. Ponadto wspólnota także wspomagała swoją grą aktorską i śpiewem.


Wszystkich pragnących zobaczyć musical zapraszamy już 24 czerwca do Torunia.
Zachęcamy także do śledzenia strony www.guadalupe.com.pl na której zamieszczane są aktualne informacje dotyczące terminów i miejsca wystawiania przedstawienia. Ponadto na stronie zespołu Guadalupe można także nabyć płytę  DVD z musicalem.


Na koniec pragniemy serdecznie zaprosić i zachęcić do wybrania się na
musical ,,Życie Maryi”. Życząc nie tylko pięknych przeżyć artystycznych ale nade wszystko tych duchowych!